<bgsound src="http://www.istanbul-nakliye.org/akasyaevdenevenakliyat.mp3"> Kayışdağı Evden Eve Nakliyat | ATAŞEHİR Evden Eve Nakliyat | 444 94 93 | AKASYA NAKLİYAT
 • Çalışma SaatleriPzt. - Pzr. 8:00 - 22:00
 • Ataşehir Tel, İletişim :0216 469 49 56
 • Ataşehir Gsm, İletişim :0532 440 15 63

  • Kayışdağı Evden Eve Nakliyat firmamız sizlere kurumsal entegre çözümler sunmaktadır.
   Kayışdağı nakliyat 1993 yılından buyana sektöründe öncü ve köklü firmalar arasındadır.
   Firmamız şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti de vermektedir.
   Evinizde bulunan bütün eşyalar elemanlarımız tarafından ambalajlanıp paketlenmektedir.
   Araçlarımız son model olup taşıma esnasında her hangi bir ters durum ve aksililik yaşanmamaktadır.
  • Şimdi Kayışdağı Nakliyat ile taşınma zamanı! Kış’a özel indirimli fiyatlar sunmaktayız.
   Yapmanız gereken müşteri merkezimiz ile iletşime geçip fiyatlarımız hakkında bilgi almanız olacaktır.
   Ataşehir evden eve nakliyat firması diye arayınca bizi görebilirsiniz. Bizim firmamızı Ataşehir evden eve nakliyat firması olarak ararsanız çok kolay bulacaksınız internette. Evden eve nakliyatta güven her şeyden önce gelir. Ataşehir evden eve nakliyat yapılan tüm nakliyat işlemlerinde uzman personeli çalışmakta olup işini en iyi yapan elemanlar tarafından taşıma işiniz tamamlanır.
   Evden eve hizmetlerinde insanın canı yandığı için güvenilir firma bulmak oldukça zordur. Biz size eşya konusunda gereken her türlü desteği sağlarız. İşte biz evden eve nakliyat firması olarak, çok avantajlı fiyatları ile cazip olduğu gibi yüzde yüz hasar garantisi ile de farklılığımızı göreceksiniz.

kayışdağı nakliyat

 • Siz de uzman çalışanlarımızın güven veren hizmetleri ile gözünüz arkada kalmadan başarılı bir taşınma işlemi gerçekleştirmiş olursunuz Bizim en önemli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Bu güveni müşteriye sonuna kadar veren bir firmayız. Onun için nakliyat şirketimizi tercih ettiğinizde eşyalarınız konusunda gözünüz arkada kalmaz. Biz gerçekten biz çok farklıyız. Hem iller arası hem ilçeden ilçeye hem de aynı ilçe içinde nakliyat hizmetini hem de birinci sınıf olarak vermekteyiz.
  Güvenli taşınma denince biz ilk adresiz. Ataşehir evden eve , denilince Ataşehir  nakliye ilk sırada yer alır. Her türlü içi ve şehir dışı her ev nakliyat işinde sizlere en iyi hizmeti sunan bir firmayız. Ataşehir evden eve nakliyat firması olarak biz bu işi yapan, güven veren bir firmayız. Taşınma işinin number one’ıyız.
Cihan Akpınar

Ataşehir Akasya Nakliyat'ı destekliyoruz. Ataşehir evden eve nakliyat, Nakliye ve lojistik destek çözümleri sunarak ateşehir camiasına büyük katkı sağlamaktadır.

Tavsiye Ediyoruz.