<bgsound src="http://www.istanbul-nakliye.org/akasyaevdenevenakliyat.mp3"> Ataşehir Nakliyat | ATAŞEHİR Evden Eve Nakliyat | 444 94 93 | AKASYA NAKLİYAT
  • Çalışma SaatleriPzt. - Pzr. 8:00 - 22:00
  • Ataşehir Tel, İletişim :0216 469 49 56
  • Ataşehir Gsm, İletişim :0532 440 15 63

Ataşehir Nakliyat


Ataşehir Evden Eve Nakliyat Resmi Web sayfasına hoş geldiniz.
ATAŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT garantili sigortalı şehir içi şehirler arası uzman profesyonel taşımacılık hizmeti vermektedir. Hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken bizile iletişime geçmeniz olacaktır.

EVDEN EVE TAŞIMACILIK:

Taşınma öncesinde eşyalar ücretsiz taşıma ekibimiz tarafından belirlenir.Amacımız eşyalarınızı taşıyacak aracın, taşıma elemanlarının ve gerekli malzemelerin belirlenmesidir.

Buzdolabınız, fırınınız, çamaşır makineniz, bulaşık makineniz, kurutma makineniz , camlı vitrinleriniz kartonlara sarılıp iple bağlanır.

Televizyonunuz, video çalarınız vb. elektronik cihazlarınız önce battaniyelere sarılıp gerekli büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.

Bardaklarınız, yemek takımlarınız, kristal eşyalarınız, aksesuarlarınız hava kabarcıklı naylonlara sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir.

Çiçekleriniz, uygun kolilere yerleştirilir.

Mobilyalarınız demonte edildikten sonra yeni mekanınıza taşınır ve isteğiniz doğrultusunda gerekli yere monte edilir.

Yatak odası mobilyalarınızın kulp çıkıntıları, vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile bu çıkıntılar yükleme sırasında boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanırlar.

Nakliye hizmeti

TARAFIMIZDAN VERİLMEYEN HİZMETLER:
Elektrik bağlantısı, duvar tavan delmek gereken işler şohben söküp takmak ve duvardan duvara halıların kesilip uydurulması korniş sökülmesi, takılması gibi işler.
Ataşehir Evden Eve Nakliyat Kalite Hizmet Güvence Kolay Taşıma ve huzurlu evden eve taşımacılık olarak bilinir.

Evden Eve Taşımacılıkta Yeni Bir Çığır Ataşehir Evden Eve Nakliyat Evden Eve nakliyat ta Açılan Yeni Bir Sayfa Ataşehir Evden eve Taşımacılık .

Kısaca ataşehir Evden eve nakliyat sizin evden eve nakliyatçınız.
Ataşehir Evden Eve Nakliyat Ofisten Ofise Nakliye
Eşyalarınızın en kolay ve hızlı şekilde nakliye edilebilmesi için ilk olarak plan yapmak ve bu plan doğrultusunda eşyalarınızın nakliye edilmesi gerekmektedir.

ataşehir nak

Cihan Akpınar

Ataşehir Akasya Nakliyat'ı destekliyoruz. Ataşehir evden eve nakliyat, Nakliye ve lojistik destek çözümleri sunarak ateşehir camiasına büyük katkı sağlamaktadır.

Tavsiye Ediyoruz.